Polityka Prywatności

System Ratalny

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Gabinet > O nas > Dr n.med. Lekarz Stomatolog Jarosław Gołembiewski

O nas

Dr n.med. Lekarz Stomatolog Jarosław Gołembiewski

large_jaroslaw_golembiewski.jpg

Przygodę ze stomatologią rozpocząłem w 1993 roku, kiedy to podjąłem naukę w Medycznym Studium Zawodowym na Wydziale Techniki Dentystycznej w Toruniu. Tam poznałem tajniki tworzenia prac protetycznych od strony czysto technicznej. Po ukończeniu Studium w 1995 roku podjąłem pracę jako Technik Dentystyczny w Grudziądzu.

 

Mimo satysfakcji zawodowej, w 1996 roku przekroczyłem progi Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Będąc już wówczas praktykiem z dziedziny protetyki, w czasie studiów często uczestniczyłem w sympozjach przedstawiając wyniki swoich prac naukowych w tym zakresie. Studia na Akademii Medycznej ukończyłem w 2001 roku, po czym podjąłem pracę w Pierwszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej w Szczecinie. Z Kliniką tą byłem związany do 2008 roku.

 

Od samego początku kariery zawodowej fascynowała mnie praca pod mikroskopem stomatologicznym. Zainteresowanie możliwościami leczenia kanałowego pod powiększeniem zaowocowało  przeprowadzeniem przeze mnie badań naukowych  w zakresie endodoncji. Badania te uwieńczyłem w 2006 roku obroną pracy doktorskiej zatytułowanej: ”Ocena wpływu opracowania zakrzywionych kanałów korzeniowych narzędziami rotacyjnymi K3 i kątnicą Tri Auto na ich przebieg i stopień czystości”.

 

Ciągłe pragnienie doskonalenia umiejętności stomatologicznych skutkują wieloma szkoleniami udokumentowane niektórymi certyfikatami zamieszczonymi poniżej. Od czerwca 2010 roku jestem absolwentem Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu im.  Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem.

 

Oprócz fascynacji zawodowej prywatnie jestem  miłośnikiem sportów wodnych i podróży. Wolny czas spędzam aktywnie na żaglach, nurkowaniu i nartach.

Certyfikaty